Doporučuji

 
Podložky na pilates/jógu
Už několik let používám doma podložku Bodhi Yoga Asana Mat.  Když se hodně zašpiní (tahám ji i na trávník, na terasu atd..), prostě ji vyperu v pračce na 30 :o), pozor nedávat do sušičky! Jelikož se o podložku u nás ráno dělím  s manželem a občas i dětmi, udělala jsem si radost růžovou značky Prana. Ta prát nejde! Je ale krásně měkká.  Podložky kupuju v e-shopu Vaška Krejčíka: 

Oblečení na cvičení  
Několikrát jsem kupovala v outletu Nivosport: http://nivosport.cz na Praze 4. Mají veliký výběr a slušné ceny. Pokud nechcete značky jako Reebok, Adidas nebo Nike, mrkněte např.  do outdoor obchodů, některé nabízejí značky jak pro horolezce, tak i pro jogíny :o)

Fyzioterapeutka
Nedám dopustit na „Marcelku“ – která mě zachránila nejen od dvojnásobného rozestupu břišní stěny, ale i od řady dalších bolístek. Několik z vás jsem k ní už poslala a slyšela jsem jen a jen chválu. www.rehabilitace-jilove.cz.

Masáže
Za odměnu si naděluji ajurvédskou masáž od Zdeničky Matouškové.  www.siluetabenesov.cz.  Nabízí i rehabilitační, modelační masáže, liposukce a je velmi zkušenou výživovou poradkyní. Zdenička je především ale úžasný člověk…

Výživové přírodní doplňky
Nejen kvůli imunitě si dávám kúru z Chlorelly (jaro, podzim intenzivněji) a někdy mě vidíte popíjet zelený Mladý ječmen. Vše od značky GreenWays a kupuji je od Zdeničky Matouškové: siluetabenesov@email.cz, 773 648 822.      

Osobní rozvoj – poradenství
Na své "nové" cestě vděčím nejvíce Mohendžodáru a lektorům z Lažánek (www.mohendzodaro.cz), ale velmi důležitá byla i setkání s dalšími lidmi, čtení mnoha knížek atd… Pokud tedy hledáte svoji „cestu“ a sami si nevíte rady, mohu z vlastní výborné zkušenosti doporučit např. Lindu Malenovskou (Jesenice u Prahy, terapie Cesta): www.lindamalenovska.cz  nebo Evu Korbelovou ze Studia Spirála (Týnec n. Sázavou,  kineziologie, reiki, Cesta…): www.centrumspirala.eu.

Pro další informace o pilates, józe a Mohendžodáru doporučuji:

www.pilates.cz
www.yogapoint.cz
www.jogadnes.cz
www.energystudio.cz
www.mohendzodaro.cz

Tvorba www stránek:
Mé stránky www.pilates-power-joga.cz a www.businessjoga.cz mám od společnosti www.3nicom.cz.

Sensitive photography - ateliér Zuzany Zonové
Fotografka ženské duše, úžasná Zuzka Zonová! Strávíte u ní krásné dopoledne nebo odpoledne, poslechnete si nádhernou hudbu a Zuzka z vás dostane úplně vše, co ve vás je :o). 
www.zonova.cz