Reference, Články

 
Děkuji vám za krásná slova, která jsou pro mě motivací stále a víc a víc na sobě pracovat!
 
Včera mi bylo moc fajn při cvičení a pak i doma ..dnes jsem už dvakrát dýchala...trénovala :D lalalala. Předem ti děkuji za tu snahu nás zvednout ...je v tobě síla ,kterou umíš šířit kolem sebe svou přirozeností. To  je  paráda.  Přeji ti hezké dny ...a již ted se těším na příště. L.

...
Ahoj Ivčo, Tvoje včerejší hodina v Zajíčkovi byla skvělá! Hrozně mi to pomohlo na záda, bolely jako čert a dneska paráda, záda jako nová!!
Moc děkuju, že se nám tak věnuješ! A.

... 
Ahoj Ivčo, já děkuji Tobě, podařilo se Ti nemožné a rozcvičila jsi mě...... tedy alespoň v mezích mého těla........nikdo z mého okolo nevěřil, že vydržím...... Děkuji! M.

...
Ahoj Ivčo, musím říct, že po včerejším posilování úplně úžasně cítím každý sval, který jsme posílily a to hlavně díky tomu,  jak nám to všechno trpělivě a dopodrobna vysvětluješ. Konečně mám pocit, že cvičím pořádně, tak jak se má :) Na cvičení se vždycky přiženu rovnou z práce a přecpané D1 naprosto vyždímaná...no a domů jedu v krásné pohodičce :) A za to Ti musím moc poděkovat. M. 
 
S Tebou to není jen si to odcvičit... Učíš nás to Pochopit, Navnímat, Prociťovat, Uvědomovat znovu a znovu... a pak Mastrovat-Mastrovat-Mastrovat... Komplexně. A za to, Ivčo, vřelé díky. Díky. DÍKY! ;) <3 :*  M. 
 
 
Ivčo já už mám na tobě zavislost!!! A nesnáším prázdniny a svatky, protože se necvičí :o) . Jsi báječná :o) V.
 

Ivčo, já Ti po každé lekci chci říci, jak jsou Tvé hodiny super! Chodím domů nadšená a už se těším na další. Chodila bych denně, kdyby to šlo. Až na jedinou lekci, kterou jsem byla v Centru pohybové medicíny, byly všechny ostatní mé kurzy jen "spotřební" záležitostí, kde jsme dělali sice "pokročilé" cviky, stavěli se na hlavu, atd., ale vyjma CPM nám nikdy nikdo neřekl ty základní věci!!!! Dýchání, na co se soustředit, proč to děláme, atd. atd. Ty asány se vzájemně naprosto nedají srovnat, když se to dělá správně a když jen tak.  Vždyť já se soustředím jak ďas už jen u prkna, kliku, sfingy.....dřív jsem to sekala jak Baťa cvičky a nic z toho. Takže DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!! Jsi skvělá a já budu chodit co to jen půjde:) Měj krásný den, D.

Ivi prosím o místo pro moji sportovní kamarádku,  já si ale myslím, že "'Tě také potřebuje". Tvoje cvičení pomáhá nejenom tělu, ale i duši a každý přece potřebuje tu "hodinku štěstí" ;-)
Já jsem jí říkala, že je skvělý Tvůj individuální přístup, že když přijde nějaký nováček, který toto nikdy necvičil, tak že se nemusí bát chyb, že vždy pomáháš a poradíš, jak na to správně :-) Ptala se mě totiž, jestli nevadí, když se přidá k pokročilým, kteří už vědí, co a jak a ví, na co si dát pozor a jak správně dělat jednotlivé cviky.
Já u Tebe pravidelně cvičím od září (když pominu gravid jogu) a považuji to za nejlepší volbu, co jsem mohla udělat. Po KAŽDÉM cvičení odcházím se skvělým pocitem, že jsem po sebe hodně udělala a vždy o nějakou tu chytrost moudřejší - myšleno, jak o sebe pečovat, jak být pozitivní... Jsi prostě člověk na svém místě a děsně mě baví, jak jsi do toho zapálená a je vidět, že to děláš srdcem!:-)  H.

foto: www.martinvitek.com