Předvánoční soutěž o krásné ceny

Vážení a milí vy všichni, kteří se mnou cvičíte pilates, power jógu nebo gravid jógu! 
Odcházím nyní na druhou „mateřskou“ a několik týdnů se budu intenzivně věnovat nejen malému miminku, ale i celé naší rodině. Doufám, že se však brzy znovu na cvičení setkáme!


Dárečky na závěrečné hodině!
Ráda bych vám poděkovala za příjemnou společnost! Na naše poslední hodiny jsem pro vás připravila malé balíčky (které souvisí se soutěží!). Pokud jste se nemohli zúčastnit, prosím dejte mi vědět na ipobezalova@pilates-power-joga.cz, domluvíme se na předání. 

Společně pečujeme o svá těla formou cvičení, ale je i velmi důležité, jak se stravujeme. Již mnoho let je pro mě vzorem úžasná Hanka Zemanová, která dokázala otevřít a provozovat v Praze bio restauraci, obchůdky, propagovat bio potraviny ve všech médiích … a k tomu si udržela harmonický vztah s manželem a vychovává malou Natálku. Hanka také vydala Biokuchařku, podle které se snažím vařit své rodině zdravé dobroty. Nyní představila svou druhou krásnou knihu, BioAbecedář, ve které si hledám praktické informace o různých surovinách nebo se inspiruji novými recepty. 


Soutěž o krásné ceny!
Jeden z vás může získat  BioAbecedář  Hanky Zemanové v  soutěži! A další dva výherci si pochutnají na zdravém ovoci a zelenině ze Světa bedýnek (každý týden nám až domů vozí v bedýnce produkty českých farmářů). Jednou z cen je i kniha Tvůj fotodeníček.
Jak se soutěže zúčastnit? Stačí do 30.11.2010 odeslat na ipobezalova@pilates-power-joga.cz správné odpovědi na tyto otázky:
1) Jak se jmenuje bio pekárna, kterou založila Hanka Zemanová společně se svým manželem?
2) Jaké jsou webové stránky Světa bedýnek?
3) Kdo vymyslel metodu Pilates?
Pokud více z vás odpoví správně na všechny 3 otázky, výherce vylosujeme. Výherci budou informováni e-mailem a zveřejněni na mých stránkách www.pilates-power-joga.cz během začátku prosince, v následujících dnech budou předány i ceny.

Hodně štěstí, krásné svátky, jen to nejlepší do Nového roku a těším se brzy zase na viděnou!
Ivona Pobežalová


Více informací
Bio sušenky od Hanky Zemanové, možnost objednání Biokuchařky a BioAbecedáře: www.biopekarnazemanka.cz
Informace a možnost objednání Biokuchařky, BioAbecedáře a knihy Tvůj fotodeníček: www.smartpress.cz
Informace a objednávkové formuláře ze Světa bedýnek:  www.svetbedynek.cz
Club vodních dětí Valnovka, Kamenice-Ládví: www.clubvodnichdeti.cz